Eartech In Ear oortjes met verstelbare demping.

Wilt u genieten van hoogwaardig geluid via een In-Ear systeem, maar tegelijkertijd belangrijke omgevingsgeluiden blijven horen zoals publiek of collega’s? Dan is de Eartech In-Ear Select Pro op maat de perfecte oplossing.
De Select Pro is gebaseerd op de bekende Eartech In-Ear Pro, maar is uitgerust met een geavanceerd selectief filtersysteem. Dit innovatieve systeem zorgt ervoor dat omgevingsgeluiden helder en verstaanbaar blijven, terwijl schadelijke geluidsniveaus effectief worden gedempt. Ideaal voor muzikanten, technici en professionals die veiligheid en communicatie willen combineren met topkwaliteit audio.
De op maat gemaakte In-Ears worden vervaardigd uit duurzaam silicone materiaal . Dit zorgt voor een perfecte afsluiting, optimaal draagcomfort en een stabiele pasvorm, zelfs bij langdurig gebruik.
Hoe werkt het?
De Eartech In-Ear Select Pro beschikt over een geavanceerd 3-in-1 systeem, gecombineerd met een uniek selectief dempingsfilter. Dit slimme filtersysteem laat omgevingsgeluiden door, maar reduceert schadelijke pieken en geluidsdruk. Zo blijft u volledig bewust van uw omgeving, zonder concessies te doen aan geluidskwaliteit of gehoorbescherming.
Vorm :Volledig op maat gemaakt
Materiaal : silicone
Kleur :In overleg
Levertijd :3 a 4 weken (in overleg mogelijk sneller)
Speaker :Eartech pro 3 (drie in één systeem)
Aansluiting :Standaard 3,5 mm mini-jack plug
Frequentie : 9 Hz / 21 KHz
Gevoeligheid: 109 Db


